Kształtujemy edukację w taki sposób, aby była nastawiona na potrzeby współczesności i przyszłości.


W naszym żłobku i przedszkolu tworzymy bezpieczne środowisko, zapewniające dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju w obszarze poznawczym, fizycznym oraz społeczno-emocjonalnym. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podmiotowe traktowanie dziecka, dostrzeganie jego potrzeb i talentów. Jesteśmy przekonani o dużej wartości pracy w duchu porozumienia bez przemocy oraz wprowadzania systemu opartego na budowaniu motywacji wewnętrznej dziecka.

Weronika Aleksandrowicz
Weronika Aleksandrowicz
2022-09-27
Polecam bardzo placówkę Żłobek Pozytywnego Rozwoju. Wynika to z wspaniałej opieki nad maluchami Pani Ani oraz Pani Elizy w grupie pszczółek. Pani Ania oraz Pani Eliza przez cały rok dbały o jak najlepszy pobyt w placówce. Dziecko zawsze wychodziło uśmiechnięte z sali, co jest prawdziwą opinią na temat ich opieki. Pani Ania oraz pani Eliza zawsze wymagająco odpowiadały na pytania rodziców nie bojąc się trudnych tematów. Zawsze można było na nie liczyć. Jak były sytuacje trudne potrafiły świetnie współpracować rodzicem. Ciocie żłobkowe nauczyły dziecka dużej samodzielności oraz wspólnego funkcjonowania w grupie . Dzięki temu dzieci wiedziały, że mogą liczyć na siebie pomimo tego, że dopiero uczą się życia w większej grupie społecznej. Przygotowywanie zajęć dla dzieci były na najwyższym poziomie, a organizacja urodzinek zachwyciła całą rodzinę dziecka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Aleksander Orlowski
Aleksander Orlowski
2022-04-30
Kadra kierownicza to osoby niezwykle doświadczone i wykształcone w temacie rozwoju dzieci, z jasną wizją tego jak należy tworzyć przyjazne dzieciom i rodzicom przedszkola i żłobki
Paulina S
Paulina S
2022-03-24
Moja córka uwielbia swoje przedszkole. Świetnie zaadoptowała się do przedszkola, mimo że wcześniej przybywała pod opieką niani. Troskliwe, kreatywne ciocie. Dużo ciekawych rozwojowych zajęć dla dzieci. Przedszkole jest nowe, dostosowane do potrzeb dzieci. Bardzo lubię również aplikacje przedszkolną, w której na bieżąco pojawiają się filmik i zdjęcia z zajęć, Pani Dyrektor i kadra są chętni do rozmów, systemaczynie można porozmawiać o rozwoju dziecka w placówce.
Paweł Skalik
Paweł Skalik
2022-02-14
Nasza córeczka chodzi do żłobka, jesteśmy bardzo zadowoleni, Ciocie są rewelacyjne, mają super podejście do dzieci. Bardzo dobry kontakt i współpraca z Panią Dyrektor. Polecam wszystkim rodzicom.
Patryk Okonek
Patryk Okonek
2022-02-11
Świetna placówka z bardzo sympatyczna i pomocną kadrą. Codzienne zajęcia bardzo wspierają rozwój dziecka. Gołym okiem widać, że syn bardzo dobrze czuje się w żłobku. Mogę polecić z czystym sumieniem rodzicą szukającym miejsca przyjaznego dla maluchów.
Blanka Klawińska
Blanka Klawińska
2022-02-10
Nowa siedziba jest bardzo nowoczesna i dobrze wyposażona, a sale ładne i w dziecięcym klimacie. Pani Dyrektor i ciocie to wspaniałe i ciepłe osoby, które świetnie komunikują rozwój dzieci oraz zawsze znajdują chwilę na to by porozmawiać. Również ciocia Karolina z kuchni, która jest ulubienicą synka. Polecam placówkę z czystym sumieniem.
Marta Jedrzejczak
Marta Jedrzejczak
2022-02-10
Synek nie mógł lepiej trafić! Super atmosfera w żłobku. Ciocie przekochane! Zajęcia idealnie dopasowane do wieku. Dzieci napewno się nie nudzą. Ciocie Pszczółkowe wkładają całe swoje serce aby małe pszczółeczki czuły się jak najlepiej!! Bardzo polecam!

.

Żłobek i Przedszkole Pozytywnego Rozwoju


Stanisława Wachowiaka 15, 60 - 681 Poznań


Dyrektor

Natalia Kubacka

730 210 902

biuro@pozytywnegorozwoju.pl

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych dowiedz się więcej